O nas

Jak powstała firma WARO

Firma Hyundai Waro Katowice Autoryzowany salon i serwis na Śląsku, działa na rynku motoryzacyjnym od 2017 roku.

Firma WARO jest spółką powiązaną ze spółką WAWROSZ działającą na rynku motoryzacyjnym od 1996r.

Przez ponad 20 lat staliśmy się wielomarkowym dealerem oraz właścicielem pięciu salonów w Bielsku- Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Strumieniu oraz Gliwicach. Prowadzimy sprzedaż samochodów marek: Opel, Hyundai oraz Subaru, a także autoryzowany serwis Chevrolet oraz Saab. Posiadamy również komis samochodów używanych, w którym oferujemy zarówno skup jak i sprzedaż pojazdów.

Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodu oraz jego ubezpieczenia. Jako Autoryzowany Dystrybutor mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, a nasz serwis zaopatrzony jest w najnowszy sprzęt. Regularnie organizowane szkolenia z wprowadzanych na rynek nowości, w których uczestniczy nasza załoga, pozwalają na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwiązywanie nawet najcięższych przypadków awarii.

Na terenie Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem marki Yamaha. Oprócz pełnej gamy produktów marki Yamaha w naszym salonie, w Bielsku-Białej oraz w Katowicach, każdy Klient otrzyma szeroką ofertę akcesoriów i ubrań motocyklowych takich marek jak DAINESE i AGV.