Nowy i20

 

Wyznacza nowe standardy.

Dynamiczny i wyróżniający się, i20 Nowej Generacji jest przykładem nowego standardu jakości w klasie samochodów miejskich. Łączy wiodące w segmencie funkcje bezpieczeństwa i łączności, jest również pierwszym samochodem w Europie zainspirowanym nową filozofią designu Hyundaia. Ciesz się jazdą.

Zalety

Odkryj Hyundaia i20 Nowej Generacji.

Przyjrzyj się odświeżonej stylistyce i wiodącym w segmencie funkcjom i20 Nowej Generacji.

Design

Przyciągaj uwagę w wielkim stylu.

Elegancki i wyjątkowy, i20 Nowej Generacji rewolucjonizuje segment klasy B swoim emocjonalnym i sportowym designem. Szerszy i dłuższy, z dachem niższym od swoich poprzedników, jest pierwszym w Europie samochodem zainspirowanym nowym językiem projektowania marki Hyundai – Sensous Sportiness – harmonijnym połączeniem energetycznych proporcji, stylu i technologii.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. The all-new Hyundai i20 pictured from the side, highlighting its dynamic profile.

  Charakterystyczne, dynamiczne światła.

  Nowe LED-owe reflektory są podkreślone przez światła do jazdy dziennej, które wizualnie łączą się z tyłem samochodu, nadając mu wyjątkowy wygląd.

 2. Close-up right-side view of the grille of the all-new Hyundai i20

  Przód i środek: w sportowym stylu.

  Charakterystyczny przedni zderzak jest podkreślony wylotami powietrza oraz odważnym, nowym kaskadowym grillem, który robi potężne pierwsze wrażenie.

 3. Close-up of the all-new Hyundai i20 rear light with the Hyundai logo at the bottom right

  Wyjątkowy design świateł.

  Przednie reflektory LED-owe w kształcie litery Z płynnie łączą się z tyłem i tylnymi światłami, podkreślając wyjątkową sylwetkę samochodu.

  Najwyższa jakość nowoczesnego wnętrza.

  Projektanci marki Hyundai nadali i20 Nowej Generacji świeży wygląd. Samochód dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia nowoczesne i przestronne wrażenie. Drzwi otaczają deskę rozdzielczą w elegancki sposób, inspirowany kształtami natury. Ich kształt odpowiada tablicy rozdzielczej, tworząc idealną kompozycję, a nastrojowe oświetlenie LED uwydatnia subtelne i wyrafinowane niebieskie akcenty w kokpicie.

  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. The all-new Hyundai i20 dashboard with the new horizontal blades and air vent on the passenger side

   Elegancka deska rozdzielcza.

   Poziome listwy, dzięki którym konsola wydaje się szersza, nadają jej niekonwencjonalnego, stylowego charakteru i podkreślają elegancki design.

  2. Close-up of the all-new Hyundai i20 steering wheel and 10.25" touchscreen

   Sportowa 4-ramienna kierownica.

   Bądź pod kontrolą i nie trać łączności dzięki przełącznikom umieszczonym na sportowej kierownicy.

  3. The all-new i20 steering wheel, dashboard with 10.25" digital cluster and 10.25" touchscreen

   Dwa ekrany o przekątnej 10,25 cala.

   Nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala oraz środkowy 10,25 calowy ekran dotykowy są najważniejszym punktem zaawansowanego technologicznie wnętrza.

   Łączność

   Wiodące w segmencie funkcje łączności.

   Ciesz się zaawansowanymi technologicznie funkcjami łączności takimi jak bezprzewodowa funkcja screen mirroring oraz funkcja dzielenia ekranu, dostępna na dwóch wizualnie połączonych 10,25 calowych ekranach. Dzięki systemowi łączności Bluelink możesz kontrolować samochód za pomocą swojego telefonu – lub głosu. System rozpoznawania mowy online oraz funkcje, dzięki którym Twoja jazda będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemna, zapewnią Ci bezproblemową łączność z i20 Nowej Generacji.

   An image of the all-new Hyundai i20's 10.25 inch centre touch screen.

   10,25 calowy centralny ekran dotykowy.

   Dla jeszcze większej elegancji wnętrza i przyjemności użytkowania, 10,25 calowy zestaw wskaźników cyfrowych i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala są wizualnie połączone.

   System łączności Bluelink®.

   Technologia Bluelink firmy Hyundai używa wbudowanego systemu telematyki, aby zapewnić najnowocześniejsze usługi łączności Hyundai Live, takie jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym lub o dostępnych miejscach parkingowych. Za pomocą aplikacji Bluelink możesz zdalnie otwierać i zamykać nowego i20 oraz z łatwością zlokalizować swój samochód, gdy nie pamiętasz gdzie go zaparkowałeś. Aplikacja powiadomi Cię o próbie włamania, za jej pomocą możesz również sprawdzić ciśnienie w oponach.

   Close-up of the all-new Hyundai i20 10.25" AVN touchscreen with navigation system on screen

   Łączność przy ustalaniu trasy.

   Usługa łączności do ustalania trasy oznacza, że trasa nie jest już wyznaczana przez procesor wewnątrz urządzenia nawigacyjnego, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. Dlaczego jest to lepsze rozwiązanie? Ponieważ pozwala na dokładniejszą prognozę ruchu na drodze, bardziej precyzyjne ustalenie czasu dotarcia na miejsce oraz niezawodne modyfikacje trasy podczas jazdy.

   Man using Last Mile Guidance on his smartphone while crossing the street.

   Nawigacja po zaparkowaniu.

   Możesz zaparkować i20 Nowej Generacji jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania. Jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od wybranego miejsca, możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink. Posługując się rozszerzoną rzeczywistością, Twój telefon pokieruje Cię dokładnie tam, gdzie chciałeś dojechać.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: send destination to car

    Wybierz cel podróży.

    Jeśli Twój i20 Nowej Generacji wyposażony jest w nawigację, za pomocą usługi Bluelink możesz wybrać swój cel podróży, jeszcze przed wejściem do samochodu. Bluelink zdalnie zsynchronizuje Twoją nawigację z obranym kierunkiem. Ty tylko wsiadasz i jedziesz.

   1. 1
   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: find parked car

    Znajdź samochód.

    Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Po prostu uruchom aplikację Bluelink, która powiadomi Cię o aktualnej lokalizacji Twojego pojazdu – wszędzie na świecie.

   1. 1
   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Screenshot of a Hyundai bluelink notification on the iPhone: theft detection alert

    Powiadomienie o włączeniu alarmu.

    Bluelink cały czas czuwa i pilnuje Twojego samochodu. Jeśli ktoś spróbuje włamać się do pojazdu, aplikacja natychmiast Cię o tym poinformuje.

   1. 1
   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle report

    Raporty o stanie pojazdu.

    Dla jeszcze większego spokoju ducha możesz przeprowadzić zdalną kontrolę diagnostyczną Twojego samochodu za pomocą aplikacji Bluelink. Raport o stanie pojazdu pokaże Ci informacje m.in o ciśnieniu w oponach, awariach, poduszkach powietrznych czy systemie hamowania.

   1. 1
   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle status

    Status pojazdu.

    Potrzebujesz benzyny? Sprawdź to w aplikacji. Ciesz się zdalnym dostępem do wszystkich informacji o Twoim samochodzie, w każdym momencie, m.in. o ilości paliwa, otwartych drzwiach, oknach lub bagażniku.

   1. 1

   Osiągi

   Wybór silnika dla jeszcze większej efektywności.

   Wybierz spośród dwóch silników z 3 możliwymi wariantami skrzyni biegów. Po raz pierwszy dostępny jest 48-woltowy, hybrydowy układ napędowy w wersji 100 KM. 48-woltowy napędowy układ hybrydowy przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji CO2 o 3-4%. Dostępny również jest benzynowy silnik 1.2 MPI o mocy 84 KM oraz turbodoładowany silnik 1.0 T-GDI o mocy 100 KM.

   Image of the all-new Hyundai i20's fuel efficient engine.

   48-woltowy, hybrydowy układ napędowy.

   Oszczędź paliwo i zmniejsz emisję z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym, który wspiera silnik spalinowy za pomocą dodatkowego momentu obrotowego podczas przyśpieszania.

   An image of the all-new Hyundai i20's intelligent manual transmission gear shifter.
   1

   Inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT).

   Zaprojektowana, aby zmniejszyć emisję i zwiększyć wydajność paliwa, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.

   Wygoda

   Przestronność. Premium system audio. Pełna łączność bezprzewodowa.

   Większy i lepszy – Hyundai i20 Nowej Generacji ma wszystko czego potrzebujesz. Jest wygodniejszy - dzięki bezprzewodowej funkcji screen mirroring i opcji bezprzewodowego ładowania telefonu. Ma więcej miejsca w bagażniku, dzięki czemu możesz zapakować do niego wszystko czego potrzebujesz. A 8 głośników w systemie audio firmy Bose zapewnia wspaniałe wrażenia gdy chcesz pogłośnić muzykę i śpiewać.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Close-up of the boot of the all-new Hyundai i20

    Przestronny bagażnik.

    Przestrzeń bagażowa w Hyundaiu i20 Nowej Generacji wynosi łącznie aż 351 litrów i w porównaniu do swoich poprzedników, została zwiększona o 25 litrów. Oferuje więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny, dzięki czemu spakujecie się na wszystkie wspólne przygody.

   2. The all-new Hyundai i20 audio speaker with a Bose logo on display

    Premium system audio.

    Ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki systemowi audio Bose Premium. Osiem głośników, w tym subwoofer, zamienią każdą jazdę w uroczystość.

   3. A close up of the 10.25” navigation touch screen with Apple CarPlay or Android Auto
    2

    Wiodące w klasie usługi łączności.

    Usługa mirror i bezprzewodowe ładowanie. Wszystko to zapewni Ci 10,25 calowy ekran dotykowy z AppleCarPlay i Android Auto. Bezprzewodowa ładowarka również znajduje się w wyposażeniu samochodu.

    Bezpieczeństwo

    Najbardziej kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

    i20 Nowej Generacji wyposażony jest w nowoczesny system wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense – najbardziej wszechstronny pakiet bezpieczeństwa wśród samochodów klasy B, zapewniając Ci bezpieczeństwo i pokój ducha. Wiele dostępnych funkcji przewyższa to, czego spodziewasz się po samochodzie z tego segmentu.

    Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
    1. Animation of the Hyundai Navigation-based Smart Cruise Control

     Inteligentny tempomat (NSCC).

     Wykorzystuje zupełnie nowy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość pojazdu w celu bezpieczniejszej jazdy.

    2. Illustration, depicting the Hyundai SmartSense Leading vehicle departure alert feature

     Ostrzeganie o odjechaniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

     Ta inteligentna funkcja, przydatna podczas jazdy miejskiej, powiadomi kierowcę o nagłym ruchu poprzedzających go pojazdów, które stały w stanie spoczynku na światłach lub w korku.

    3. Illustration depicting the Hyundai Intelligent Speed Limit Assist

     Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

     Ta funkcja ostrzega kierowcę dźwiękowo lub wizualnie, gdy przekroczy on limit prędkości. W połączeniu z ręcznym ogranicznikiem prędkości ISLA może automatycznie dostosować prędkość samochodu.

     *1: W zależności od warunków jazdy

     *2: Apple CarPlay™ jest znakiem handlowym firmy Apple Inc. Android Auto™ jest znakiem handlowym firmy Google Inc.